PADI Rescue Diver Kursu

PADI Rescue Diver Kursu, Kaş, Türkiye

PADI Rescue Diver Kursu

İlk iki seviye kurslarınızı  başarı ile tamamladınız. Artık sadece kendinize değil, diğer dalıcılara da yardımcı olabilmek için gerekli bilgi ve becerileri öğrenebileceğiniz Rescue Diver kursuna başlayabilirsiniz.

Bu kurs ile dalış öncesi ve dalış sırasında oluşabilecek problemleri önleme yeteneğinizi geliştirip olası bir dalış kazasında duruma nasıl doğru müdahale edileceğini öğreneceksiniz. Kursun sonunda daha sorumlu bir dalgıç olup grubunuzla daha güvenli dalış ortamları yaratıp daha eğlenceli dalışlar yapıyor olacaksınız.

Dalış Fiyat Listesi

Soru ve rezarvasyonlarınız için lütfen formu kullanın.

Kurs Detaylari

Bu kursa başlayabilmek için PADI Advanced Open Water ya da diğer dalış sistemlerinde dengi sertifikaya sahip olmanız gerekmektedir. Her kurs başlangıcında olduğu gibi bu kursa başlamadan önce de ”dalış sorumlulukları” ve ”tıbbi beyan” belgelerini dolduracaksınız. Performansınıza bağlı olarak 3 ya da 4 gün sürecek eğitiminiz boyunca sığ su çalışmaları sırasında; kendini kurtarma, kayıp dalgıç arama, sudan baygın dalgıç çıkarma gibi 10 yeni beceriyi öğreneceksiniz. Teorik çalışmalarla ilk yardım becerilerinizi hatırlayacak ve geliştireceksiniz. Kursun son gününde 2 uygulamalı dalış senaryosu ile becerilerinizi pekiştirerek mükemmel seviyeye ulaşacaksınız.

Önemli Bilgiler

  • Katılım için minimum yaş sınırı 15′dir.
  • Teknenin hareket saatinden 30 dakika önce teknede  buluşulur.
  • Teknemiz günde iki defa dalışa çıkar. 9:30-12.00 ve 14.30-17.00
  • Tüm dalıcılar şirketimiz tarafından DAN (Divers Alert Network) ile sigortalanmaktadır.
  • Dalışlardan önce kesinlikle alkol tüketilmemelidir.


Bize ulaşıp rezervasyon yapmak ya da dalış kursları ve grup indirimleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız!

Ad - Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

Yaşadığınız Şehir / Ülke

Konu

Mesaj