Konaklama

Kaş’ta konaklamak istiyorsanız, size öncelikle tüm çalışanlarının Bougainville Turizm çalışanları olduğu iki otelimizi önermek gerekir. Her iki otelimiz de yıl boyunca aktivite gruplarına ev sahipliği yapmaktadır. Grup olarak konaklayabileceğiniz ideal otellerdir. Ancak tatilinizi planlarken hayal kırıklığına uğramamak için özellikle Temmuz ve Ağustos ayları için çok önceden rezervasyon yaptırmalısınız.

Bu iki otelimizin dışında diğer otellerde, pansiyonlarda, kamp yerlerinde, villalarda, kiralık evlerde ya da köy evi gibi konaklama tesislerinde kalmak istiyorsanız, satış ofisimizle irtibata geçiniz.

Sorularınız ve rezervasyon için aşağıdaki formu kullanınız.

Arpia Otel Web Sitesi

Arpia Hotel Kaş, Turkey

Arpia Otel Fethi Akkoç Sokak, Çukurbağ Yarımadası, 07580 Kaş / Antalya

Arpia Otel, Çukurbağ Yarımadasında Kaş merkezine 5 km uzaklıkta denize sıfır butik bir oteldir. Misafirler kendi özel araçları ile ya da yarım saatte bir kalkan dolmuşlar ile otele ulaşırlar. Ancak çoğu zaman 5 km mesafeyi yürümek de rahatlatıcı bir seçenek olarak tercih edilir.

Tümü deniz manzaralı ve balkonlu 9 u kıyı şeridine paralel olmak üzere 21 odası vardır. Küçük bir havuzu, dinlenme alanları, barı, açık ve kapalı restorantı ile hizmete yaz ayları boyunca devam etmektedir


>>>Daha fazla bilgi ve rezervasyon için buraya tıklayınız.

Arpia Oteli daha büyük haritada görüntüleyin.

Oreo Otel Web Sitesi

Oreo Hotel Kaş, Turkey

Oreo Otel, Yaka Mahallesi, Engin Sokak No:2 07580 Kaş / Antalya

Oreo Hotel şehir içinde konumlanmış tam donanımlı bir aktivite ve aile otelidir. Toplamda 30 odasının 22 odası havuz ve deniz manzaralıdır. Zeytin ve Keçiboynuzu ağaçlarının süslediği bahçesinde ya da havuz başında içkinizi yudumlarken Türk ve Akdeniz mutfaklarının eşşiz lezzetinden faydalanabilirsiniz.

Otelin Kaş Limanına olan uzaklığı yalnızca 600 metre ve otobüs garajına olan uzaklığı ise 200 metredir. Bu sayede Kaş içerisinde hiçbir ulaşım aracına ihtiyaç duymadan dilediğinizce eğlenip yürüyerek otele dönebilirsiniz.


>>>Daha fazla bilgi ve rezervasyon için buraya tıklayınız.

Oreo Oteli daha büyük haritada görüntüleyin.

Kaş Otellerini daha büyük haritada görüntüleyin.

Grup ve çocuk indirimlerini öğrenmek ve rezervasyon için aşağıdaki formu kullanınız.

Ad - Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

Yaşadığınız Şehir / Ülke

Konu

Mesaj