Dalış

Grouper seen at Turtle Reef, Kaş, Turkey
Turtle reef de sıkça görülen Orfoz

Bougainville Diving Turkiye’nin önde gelen dalış bölgesi Kaş’ta 1994′ten beri hizmetinizde… Bougainville’in profesyonel eğitmen ve rehberleri, güvenli dalış ilkesinden asla ödün vermeyen kalitesi ve her daim bakımlı malzemeleriyle Kaş’ın berrak sularında gizemli bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Neler mi göreceksiniz?

  • Tarihi ve modern sualtı batıkları.
  • Yüzlerce farklı türe ev sahipliği yapan resifler.
  • Depremler nedeniyle oluşmuş kanyonlar, duvarlar.
  • Büyüleyici kovuk ve mağaralar.
  • Görüş mesafesinin 40 metreleri bulduğu derin mavilikler.
  • Örnekleri için Facebook fotoğraf albümü ziyaret edebilirsiniz.

Dalış Fiyat Listesi
Soru ve rezarvasyonlarınız için lütfen formu kullanın.

Deneme Dalışı (Yeni başlayanlar için)

Eğitmenle birebir deneme dalışı

Deneme Dalışı (Yeni başlayanlar için):

Hayatınızda tüplü dalışı hiç denemediniz! Bunun gerçekten kolay, güvenli ve eğlenceli olduğunu görmek istiyorsanız bu program tam size göre!! Sualtında dilediğiniz kadar nefes almak, yerçekiminden kurtulup özgürce hareket etmek ve Kaş’ın mavi bayraklı berrak denizini keşfetmek sizin elinizde…

Deneyimli bir eğitmenin birebir gözetiminde, en fazla 5 metre derinliğe güvenli bir yolculuk! Üstelik sadece yarım gün ayırarak yaşayabileceğiniz muhteşem bir deneyim…
>>>Fiyat Listesi
>>>Daha fazla bilgi için: Deneme Dalışı

PADI Open Water CMAS 1* Dalıcı Kursu:

PADI Open Water Kursu Kaş, Turkey

PADI Open Water Kursu, maske tahliye çalışması

Saygınlıklarıyla tüm dünyada tanınan PADI (Professionel Assocation of Diving Instructers) ve CMAS (Confédération Mondiale des Activités Subaquatiques) kuruluşlarından dilediğiniz birinin sertifikasına sahip olabilir ve bu sertifikayla dünyanın her yerinde 18 metreye kadar tüplü dalış yapabilirsiniz.

4 günlük program boyunca eğitmen eşliğinde sığ su çalışmaları ve 4 açık deniz dalışı yaparak sualtı becerilerinizi geliştireceksiniz.

Ayrıca teorik derslerle, suyun ve basıncın bizleri nasıl etkilediğini, güvenli limitlerde dalışlar planlamayı ve sualtı navigasyonunu öğreneceksiniz.

Dalışlarınızın tamamı Kaş’ın turkuaz mavisi koylarında gerçekleştirilecek.

Kursu tamamlayan dalıcılarımıza 1 dalış bizden hediye!

Gürültüden ve karmaşadan çok uzakta sakin derin maviliklere açılan biletinizi almaya hazır mısınız?
>>>Fiyat Listesi
>>>Daha fazla bilgi için: PADI Open Water CMAS 1* Dalıcı kursu:

PADI Advanced Open Water CMAS 2* Dalıcı Kursu

Advanced Open Water CMAS 2* Dalıcı, Kaş, Turkey
Advance Open Water kursu. Batık Dalışı

Derin maviliklerle çoktan tanıştınız! Artık eğitiminizi bir adım öteye taşımanın, daha derin, daha heyecanlı dalışlar yapmanın vakti geldi. 3 gün boyunca 5 farklı dalış türünü bir eğitmen eşliğinde deneyimleyeceksiniz. Sualtı becerilerinizi geliştirecek ve daha fazla teorik bilgi sahibi olacaksınız. Gece dalışından, mükemmel yüzerlilik becerilerine; doğal navigasyondan derin dalışa, gizemli batıklardan sualtı görüntülemeye  kadar bir çok yeni serüvenler sizleri bekliyor.

Kursu tamamlayan dalıcılarımıza 1 dalış bizden hediye!
>>>Fiyat Listesi
>>>Daha fazla bilgi için: PADI Advanced Open Water CMAS 2* Dalıcı Kursu

PADI Rescue Diver Kursu

İlk iki seviye kurslarınızı başarı ile tamamladınız. Artık sadece kendinize değil, diğer dalıcılara da yardımcı olabilmek için gerekli bilgi ve becerileri öğrenebileceğiniz Rescue Diver kursuna başlayabilirsiniz.

Bu kurs ile dalış öncesi ve dalış sırasında oluşabilecek problemleri önleme yeteneğinizi geliştirip olası bir dalış kazasında duruma nasıl doğru müdahale edileceğini öğreneceksiniz. Kursun sonunda daha sorumlu bir dalgıç olup grubunuzla daha güvenli dalış ortamları yaratıp daha eğlenceli dalışlar yapıyor olacaksınız.
>>>Fiyat Listesi
>>>Daha fazla bilgi için: PADI Rescue Diver Kursu

Emergency First Response (İlk yardım) Kursu

EFR kursuna dalıcı olan ya da olmayan herkes katılabilir. Bu kurs ile kalp masajı, suni solunum ve ilk yardım gibi temel becerileri öğreneceksiniz. Kurs sırasında manken üzerinde yapmış olduğunuz çok tekrarlı beceriler ile herhangi bir kaza anında yaralıya nasıl doğru müdahale edilmesi gerektiğini öğrenip hayatın her anında karşınıza çıkabilecek acil durumlara karşı hazırlıklı olacaksınız.
>>>Fiyat Listesi
>>>Daha fazla bilgi için: Emergency First Response (İlk yardım) Kursu

PADI Divemaster CMAS 3* Kursu

Profesyonel dalıcı olmak için atacağınız ilk adım olan bu kurs 4 hafta kadar süren yoğun ve eğlenceli bir program içermektedir. Kurs sırasında dalış teorisi ve becerilerinde mükemmel seviyeye ulaşıp dalış aktivitelerini organize etmeyi ve her seviyedeki dalıcıya dalış liderliği yapmayı öğreneceksiniz. Kurs sonrasında elde ettiğiniz sertifika ile dünyanın her yerinde dalış lideri olarak çalışma şansını yakalayacaksınız.
>>>Fiyat Listesi
>>>Daha fazla bilgi için: PADI Divemaster CMAS 3* Kursu

Sertifikali Dalgıçlar için Dalış

Kaş’ın berrak sularında mükemmel dalışın keyfine varın! Kendine has topoğrafyası,tarihi ve modern batıkları, antik çağlardan kalma amforaları,kanyon ve geniş mağaralarıyla Akdeniz’in en iyi dalış bölgelerinden biri! Özel Çevre Koruma (ÖÇK) ve WWF (World Wildlife Fund) ortak projesiyle korunan Türkiye’nin dalış cenneti.
>>>Fiyat Listesi
>>>Daha fazla bilgi için: Sertifikali Dalgıçlar için Dalış
Bize ulaşıp rezervasyon yapmak ya da dalış kursları ve grup indirimleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız!

Ad - Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

Yaşadığınız Şehir / Ülke

Konu

Mesaj