Dağ Bisikleti

Mountain biking above Kaş, Turkey

Sütleğen Rotası ve Dağ Manzarası

Torosların eşsiz doğasını bisikletle keşfedin!

Doğayla iç içe olmaktan, eğlenirken ter atmaktan hoşlanıyorsanız mutlaka bu turu yapmalısınız. Doğa sporlarının başkenti Kaş ve çevresi, dağ bisikleti için de muhteşem parkurlara sahiptir. Mevsime göre kimi zaman dağ ve kanyon manzaralı ormanlık bir bölgede, kimi zamansa deniz manzaralı birbirinden güzel köylerle dolu toprak ya da asfalt yollarda pedal çevirebilirsiniz.

Sorularınız veya rezervasyon için buraya tıklayınız.

Süre: 1 gün

Ücret: € 40 / kişi

Bougainville Turizm, günübirlik turlar yanında birbiriyle kombine edilmiş günlük parkurlar ve farklı konaklama seçenekleriyle donatılmış haftalık bisiklet turları da organize etmektedir. Bu turlar hakkında detaylı bilgi için satış ofisimizle irtibata geçebilirsiniz.

Program:

Turumuza saat 08:30’da, ofisimizde buluşarak başlıyoruz. Mevsime göre seçeceğimiz rotaya göre yaklaşık 1 saat kadar minibüs yolculuğu yapıyoruz. Günübirlik turlarımızda genellikle kullandığımız rota Sütleğen-Sinneli-Hacıoğlan rotasıdır. Toplamda 40 km pedal çevirdiğimiz bu rota genellikle iniş olmakla beraber, zaman zaman tırmanışlar da içeren, yarısı toprak yarısı ise asfaltlanmış bir köy yoludur.

Facebook albümüzdeki tur fotoğraflarını görmek için tıklayınız.

 

Lunch for mountain bikers at Turkish village, Kaş, Turkey

Köy Evinde Öğle Yemeği

Bir köy evinde yediğimiz öğle yemeği yalnızca doymak için değil, dinlenmek ve geleneksel lezzetleri tatmak için de mükemmel bir mola. Tur boyunca aracımız arkasındaki bisiklet römorku ile bizi sürekli takip ettiği için yorulanlar her an dinlenmek için araca binebiliyor. Kaş’a dönüş saatimiz ise genellikle 17:00 civarıdır.

Hareket saatinde turun başlangıç yeri olan ofisimizde olamayacaksanız, diğer seçenekler için ofisimizi aramalısınız.

Katılımcılar Yanlarında Neler Bulundurmalılar?

Getirmeniz gereken en önemli şey sağlam bir spor ayakkabısıdır. Ayrıca mevsime göre kıyafet alınız. Genellikle nisan, mayıs ve ekim aylarında yağmurluk almak yerinde bir karar olur.

Kimler Yapabilir?

En az 12 yaşında, bisiklet kullanmayı bilen, belirgin bir sağlık sorunu ya da engeli olmayan kişiler bu turu rahatlıkla yapabilir. Çocukların yanında ebeveyninin ya da velisinin olması zorunludur. Bisikletlerin hazırlanması için satış ofisimize başvurarak bisiklet büyüklüğünü bildirmeniz, ertesi gün için bize zaman kazandıracaktır.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için bize bu formu kullanın

Ad - Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

Yaşadığınız Şehir / Ülke

Konu

Mesaj