Adrenalin Paketi

Süre : 4 gün 4 gece

Fiyat: Kişi Başı 

Rezervasyon için bize yazınız.

1.Gün: Otele Yerleşme ve Brifing

Bugün otele giriş saati 14:00 dır. Saat 19:00 a kadar herkesin otele giriş yapmasını tavsiye ediyoruz. Rehber tarafından verilecek brifingi herkesin dinlemesi ve misafirlerimizin geriye kalanları ile tanışmak tatilinizin çok daha keyifli olmasını sağlayacaktır.

2.Gün: Tüplü Dalış ve Tekne Gezintisi

Bugün öğlen saatlerine kadar serbest zaman ve dinlenme var. 14:15 de Kaş merkezde bulunan ofisimizde buluşarak dalış ile ilgili videomuzu izliyoruz. Daha sonra dalış teknemize geçerek dalış hocaları eşliğinde bire bir deneme dalışı aktivitesini gerçekleştiriyoruz. Bu aktivitede en fazla 5 metre derinliğe kadar dalınıyor ve 20 dakika kadar sürüyor. Arda kalan zamanda ise ister şnorkel yaparak isterseniz yüzerek ya da teknede güneşlenerek vakit geçirebilirsiniz.

Dalış ile ilgili daha fazla fotoğraf için tıklayınız…

3.Gün: Kanyon Geçişi Aktivitesi

Kanyon Geçişi, özel malzeme ve ekipman kullanarak gerçekleştirdiğimiz gerçek bir macera. Kaş’ın yükseklerinde, Toros dağlarında bulunan farklı kanyonlarda, serin ve berrak suların doldurduğu havuzlara atlayarak, yürüyerek ve bazen de ip yardımıyla 40 metreye varan yüksekliklerden inerek yaptığımız bu aktivite, heyecanlı olduğu kadar eğlencelidir de. Turumuza saat 08:30’da, otelde buluşarak başlıyoruz. Wetsuitlerimizi denedikten sonra yola çıkıyor ve mevsime göre seçeceğimiz rotada yaklaşık 1 saat kadar yolculuk yapıyoruz. Bahar aylarında su seviyesinin uygunluğu sebebiyle Hacıoğlan Kanyonu’nu tercih etsek de, yüksek sezonda turumuzu genellikle Kıbrıs Kanyonu’nda gerçekleştiriyoruz.

Bu aktivitede kullanmanız gereken ayakkabı türünü görmek için tıklayınız.

Kanyon girişinde, dalış elbiselerimizi, kasklarımızı ve diğer ekipmanlarımızı kuşandıktan sonra, deneyimli rehberlerimiz eşliğinde kanyon maceramız başlıyor. Öğle yemeğimizi kanyonun içinde yapacağımız bir piknikle alıyor, şelaleleri, kazanları ve ipli geçişleri birer birer aşarak yolumuza devam ediyoruz. Zorlu ama eğlenceli geçen günün ardından, yaklaşık 17:00 – 18:00 gibi Kaş’a dönüyoruz.

Daha fazla kanyon geçişi turu fotoğrafları için tıklayınız…

4.Gün: Kekova Deniz Kanosu Aktivitesi

Kekova’da gerçekleştirdiğimiz deniz kanosu turu, en popüler günübirlik turlardan biridir. Kekova olarak adlandırılan bölge, Üçağız Köyü, Simena, Kaleköy, Teimussa, eski ve yeni Tersane yerleşkelerini kapsar. Kekova adası antik çağlarda büyük bir deprem sonucu anakaradan kopmuş ve kentin büyük bölümü sular altında kalmıştır. Bölgenin büyük bölümü yüzme ve dalışa kapalıdır. Deniz kanosu turu

katılımcıları ise batık şehrin 2000 yaşındaki mozaiklerini, duvar ve temel kalıntılarını yakından görme olanağına sahiptir.

Turumuza saat 07:30’da, otelde buluşarak başlıyor ve yaklaşık 40 dakikalık bir yolculukla Üçağız Köyü’ne ulaşıyoruz. Burada dileyenler iki kişilik kano dileyenler tek kişilik kanodan seçebiliyor. Kanolarımızın hazırlanmasından sonra, rehberimiz katılımcılara kısa bir teknik brifing vererek, küreği tutuşumuz, herhangi bir devrilme durumunda nasıl davranmamız gerektiği ve kanomuza nasıl yön vereceğimiz konularında bilgilendiriyor.

Klasik turumuzun rotası Üçağız’dan başlıyor. Yaklaşık 3 km kürek çektikten sonra Kekova adası üzerindeki Tersane Koyuna varıyoruz. Burada vereceğimiz kısa bir moladan sonra Batık Şehir’e ulaşıyor ve kıyıyı takip ederek buradaki antik kalıntıları izleme fırsatı buluyoruz. Yaklaşık 1 km daha kürek çakarak Kaleköy’e ulaşıyor ve ikinci molamızı burada veriyoruz. Bu sırada dileyen katılımcılar tarihi Simena Kalesi’ni ziyaret edebiliyor. Öğle yemeğini Simena’da bir restoranda aldıktan sonra 2 km daha kürek çekerek başlangıç yerine geri dönmüş oluyoruz. Genellikle saat 15:00 – 15:30 sularında Kaş’a varmış oluyoruz.

Daha fazla deniz kanosu fotoğrafları için tıklayınız.

Rezervasyon için bize yazınız.

Fiyata Dahil Olan Hizmet ve servisler:

 • 4 gün oda ve kahvaltı otel konaklaması
 • Seakayak, Dalış, Kanyon Geçişi aktiviteleri
 • Rehberlik hizmeti ve giriş ücretleri
 • 3. ve 4. günlerdeki öğlen yemekleri
 • K.D.V

Notlar:

 • Planlanan en fazla grup büyüklüğü 14 kişidir.
 • Tura katılmak için en az 12 yaşında olmak gerekir.
 • Fiyat iki kişilik odada 2 kişi kalınması halinde kişi başı fiyattır. Tek başına kalınması durumunda  TL ek ücret alınır.
 • Konaklamalar Arpia Otel için planlanmıştır.
 • Dalış aktivitesini gerçekleştirmek için en az 15 yaşından gün almış olmak gerekir.
 • Plannalanan günlerin sıralaması Bougainville Travel tarafından değiştirilebilir.

 

Katılımcılar Yanlarında Neler Bulundurmalılar?

 • ·         Rahat kıyafetler
 • ·         Sağlam Spor Ayakkabısı ya da yürüyüş botu
 • ·         Güneş Kremi, Güneş Gözlüğü, Gözlük İpi, Şapka
 • ·         Deniz Gözlüğü, şnorkel, havlu

 

Planlanan Tur Tarihleri

 • Kurban Bayramı tatilini kapsayan günlerde kişi başı fiyatımız  TL dir. Bir kişilik oda farkı ise  TL dir.
 • Bayram dışında kalan günlerde ise 29 Ekim tarihine kadar bu turu kişi başı TL den satın alabilirsiniz. Tek kişilik oda farkı ise  TL dir.
 • Başlangıç tarihleri için bizi arayınız…